4.7.2009 - Prokop na Prokopa

Rocková legenda Michal Prokop se svojí kapelou Framus Five vystoupil v sobotu 4. července o sázavské pouti na svátek sv. Prokopa v Sázavě nad Sázavou. Na koncert byla připravena speciální stage v průmyslové zóně města Sázavy právě hned vedle tábořiště U hrocha.


14.06.09 - Beňa & Ptaszek v kriminále (fotky z akce)
Koncert pořádaný v rámci promo tour 2009 je již 12. koncert z cyklu Sázava Vest. Oba hudebníci již byli Jinou Vestou do Sázavy pozvání a vystoupili v koncertní síni U Martina 27.10.2008 a díky ohlasů návštěvníků jsme je pozvali k nám znovu. 

Koncert byl velmi povedený a to nejen díky skvělým muzikantům, ale i díky Vám – návštěvníkům. Těšíme se na další společnou akci.
Jazz Efterrätt (fotky z akce)
Seskupení Jiná Vesta se rozhodla pro všechny uskutečnit další ojedinělý kulturní zážitek. V přírodě, pod širým nebem, v tábořišti U hrocha proběhl 15.8. od 19:00 koncert skupiny Jazz Efterrätt. Jedná se o skupinu mladých profesionálních hudebníků, kteří ve své tvorbě nadžánrově spojuje mnoho hudebních stylů a vystupují od roku 1998. Žánrově je skupina vnímána na pomezí jazzu, funky a soulu. 


Jazz Efterrätt doprovázeli takové hudební hvězdy jako je např. Moises Parker, Andreas Bocelli, Barry Mason, z domácí scény Monkey Business, Laura a její tygři, Lucie Bílá, Láďa Kerndl a další. 


Skupina pravidelně koncertuje po celé ČR ve vyhlášených jazzových klubech a jsme velmi rádi, že přijeli zahrát i k nám.